Mentor tréning

A Papírsárkány Gyermekalapítvány mentor tréningje március 28-án került megrendezésre, és örömmel jelenthetjük, hogy rendkívüli érdeklődés övezte az eseményt.

A tréning során Andi vezette be a résztvevőket a program menetébe és a technikai részletekbe.

A tréning további részében Csilla és Márti osztották meg saját tapasztalataikat és élményeiket az intézményi munkáról. Ez a gyakorlati tudás és az élő példák megosztása hatalmas segítséget jelentett a résztvevőknek abban, hogy jobban megértsék, milyen kihívásokkal és lehetőségekkel fognak szembesülni a mentorálás során.

Az esemény során tapasztalt lelkesedés és elkötelezettség alapján bízunk abban, hogy sok új remek mentorral fogunk gyarapodni. Ezáltal pedig nem csak az alapítvány munkáját segítik, de a gyerekek életében is pozitív változást hoznak létre.

Köszönetünket szeretnénk kifejezni minden résztvevőnek, akik aktívan részt vettek ezen a fontos eseményen.

Ha te is szeretnék csatlakozni mentorprogramunkba, azt ezen a linken tudod megtenni: https://forms.gle/i3KPgDjUyJMw8ZEf8

Kérdésed van?
Küldj nekünk üzenetet!