Szabó Tímea, kuratóriumi elnök

Szabó Tímea

Alapító, elnök

Az előző munkahelyemen egy vállalati társadalmi felelősségvállalási csapatot vezettem, itt találkoztam először a jótékonykodás intézményesített rendszerével. Sok különböző területen tevékenykedtünk, de amikor életemben először léptem be egy budapesti gyermekotthonba, akkor tudtam, hogy nekem itt dolgom van. Egy későbbi napon, amikor egy beteg gyerekeknek készült bátorság próba előtt álltam, annyira inspirálóan hatott rám, hogy aznap eldöntöttem, hogy létrehozom a Papírsárkány Gyermekalapítványt.

Andrea_HORVATH_Papírsárkány alapítvány

Horváth Andrea

Kommunikáció

Amikor elkezdtem kommunikációt tanulni, még nem tudtam, hogy milyen erős eszköz van a kezemben. Erre akkor döbbentem rá, amikor csatlakoztam az alapítványhoz. Ezzel olyan gyerekeknek segíthetek, akik nem rendelkeznek ezzel az eszközzel. Nagyon jó érzés az, hogy azáltal segítek, amit szeretek és persze az alapítvány is segít nekem, hiszen ebben a közösségben vagyok önmagam.

Gál_Kormos_Krisztina_papírsárkány

Gál-Kormos Krisztina

Programszervezés

Hiszek Jean-Jacques Rousseau azon eszméjében, hogy az ember eredően jó. Azt gondolom, hogy mi is olyan emberekkel dolgozhatunk, akik ebben hisznek és az a célom, hogy minél több ember lelje örömét ebben a tevékenységben.

A jövő generációjáért mi is felelősséggel tartozunk és segítségünkkel az általunk pártfogolt gyermekek egyenlő esélyekkel indulhatnak az életben.

Tiringer Anett

Önkéntes felelős

Hosszú ideje része az életemnek a jótékonykodás, Timi megkért, hogy legyek szerves része ennek a nagyszerű csapatnak, így lettem Sárkány lány. Nagyszerű érzés ennyi gyerkőcöt megismerni, hiszen együtt fejlődhetünk a gyerekekkel, végig kísérhetjük őket a felnőtté válás rögös útján. Az évek során életre szóló emlékek születnek, amire mindannyian boldogan emlékszünk majd vissza.

Gere Szabina

Forrásteremtés

Főállásom mellett szabadidőm nagy részét jelenleg az alapítványi tevékenységek teszik ki. Hiszek benne, hogy a legapróbb tettek is pozitív irányba terelik életüket. Minden apró mosoly megerősíti, hogy értéket teremt, amit csinálunk.

Szakmai támogató mentorok

Poór Judit Papírsárkány