Kiss Viktória Papírsárkány Nagykövet

Részt vettem korábban az Alapítvány Sportnapján, ahol csillogó szemmel figyelték a picik a sportolókat. Az egyik kislány a program végén odajött hozzám és azt mondta, hogy szívesen lenne ő is vízilabdás mint én. Csodálatos élmény volt, sosem felejtem el.

Felajánlom gyűjtésem jelképes alapjául az április 21.-ei vízilabda mérkőzésemet.
Számomra különlegesen fontos ez a kezdeményezés, mindig is közel álltak a szívemhez a gyerekek, és minden gyermeknek meg kell adni az esélyt, hogy kipróbálja magát a sport világában!
Szurkoljatok, és adományozzatok!

64000 Ft of 400000 Ft
ended 2 hét ago

Sziasztok!

Én Kiss Viktória vagyok, vízilabdázó, jelenleg a Vela Nuoto Ancona játékosa. Egy gyűjtésre szeretnélek invitálni benneteket: a Papírsárkány Gyermekalapítvány állami gondozásban élő gyermekeinek szeretnénk adományokat gyűjteni. Gyűjtésünk célja az én részemről az lenne, hogy lehetővé tegyük ezeknek a gyermekeknek, hogy gondtalanul sportolhassanak. A sport mindenkié, a sport nem válogat, nem szab határokat. Ezek a gyerekek vágynak arra, hogy kipróbálhassák a sportolást, és megérdemlik a lehetőséget ők is!!!
Segítsünk közösen, hogy a gyerekek elérhessék álmaikat!

Felajánlom gyűjtésem jelképes alapjául az április 21.-ei vízilabda mérkőzésemet a Napoli Lions ellen.
Szurkoljatok, és adományozzatok!